Students (DB Example) (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Add
eo: Aldonu

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.
