Students (DB Example) (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Hello World
bo: འཇིག་རྟེན་ཁམས། བདེ་མོ།
