Students (DB Example) (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Age
fr: Âge

en: Name
fr: Nom

en: operations
fr: opérations

en: Delete it!
fr: Le(La) supprimer !

en: Gender
fr: Sexe

en: Male
fr: Homme

en: Female
fr: Femme

en: About
fr: À propos
