Students (DB Example) (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Age
el: Ηλικία

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Gender
el: Γένος

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: About
el: Περί
