Students (DB Example) (8.x-1.6) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: About
ne: बारेमा
