Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Read more
af: Lees meer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Import
af: Voer in

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Add a new comment to this page.
af: Voeg 'n nuwe kommentaar tot hierdie bladsy toe.

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
