Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Import
bg: Импортирай

en: Core
bg: Ядро

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Add a new comment to this page.
bg: Добави нов коментар към тази страница

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: (active tab)
bg: (активен раздел)
