Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Read more
da: Læs mere

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Import
da: Importér

en: Core
da: Kerne

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Add a new comment to this page.
da: Tilføj en kommentar til siden.

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: (active tab)
da: (aktiv fane)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
da: <a href="@login">Log ind</a> eller <a href="@register">opret en konto</a> for at skrive kommentarer

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
da: <a href="@login">Log ind</a> for at skrive kommentarer

en: Previous page
da: Forrige side

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side
