Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Import
eu: Inportatu

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Add a new comment to this page.
eu: Gehitu iruzkin berria orri honetan

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
eu: <a href="@login">Saioa hasi</a> edo <a href="@register">erregistratu</a> komentarioak post-eatzeko

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
eu: <a href="@login">Logeatu</a> iruzkinak post-eatzeko
