Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Import
hr: Uvezi

en: Core
hr: Jezgra

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Add a new comment to this page.
hr: Dodaj novi komentar na ovu stranicu.

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
hr: <a href="@login">Prijavite se</a> ili <a href="@register">registrirajte</a> za dodavanje komentara

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
hr: <a href="@login">Prijavite se</a> za dodavanje komentara
