Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Core
lt: Branduolys

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Add a new comment to this page.
lt: Pridėti naują komentarą šiam puslapiui.

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
lt: Norėdami komentuoti <a href="@login">prisijunkite</a> arba <a href="@register">užsiregistruokite</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
lt: Norėdami komentuoti<a href="@login">prisijunkite</a>

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
