Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Import
lv: Importēt

en: Core
lv: Kodols

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Add a new comment to this page.
lv: Pievienot jaunu komentāru lapai.

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
lv: <a href="@login">Pieteikties</a> vai <a href="@register">reģistrēties </a>lai pievienotu komentārus

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
lv: <a href="@login">Pietiekties </a>, lai pievienotu komentārus
