Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Add a new comment to this page.
mn: Энэ хуудсанд шинэ сэтгэгдэл бичих

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
mn: Сэтлэгдэл оруулахын тулд <a href="@login">нэвтрээрэй</a> эсвэл <a href="@register">бүртгүүлээрэй</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
mn: Сэтлэгдэл оруулахын тулд <a href="@login">нэвтрээрэй</a>
