Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Import
mr: आयात

en: Core
mr: मूळ

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Add a new comment to this page.
mr: या पानावर नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
