Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Import
os: Импорт

en: Core
os: Астæумагъз
