Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Import
ps: واردول

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
