Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Import
sk: Importovať

en: Core
sk: Jadro

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Add a new comment to this page.
sk: Pridať komentár k tejto stránke.

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
sk: Ak chcete komentovať, <a href="@login">prihláste sa</a> alebo <a href="@register">zaregistrujte</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
sk: <a href="@login">Prihlásiť sa</a> pre odoslanie komentárov

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana
