Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Add a new comment to this page.
bo: དྲ་ངོས་འདིར་དཔྱད་གཏམ་གསར་པ་སྣོན་པ།

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
bo: <a href="@login">ནང་འཇུག</a>་ཡང་ན་<a href="@register">ཐོ་འགོད་</a>བྱས་ནས་དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་བ།

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
bo: <a href="@login">ནང་འཇུག་</a>བྱས་ནས་དཔྱད་གཏམ་སྤེལ།
