Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Import
bs: Uvezi

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Add a new comment to this page.
bs: Dodaj novi komentar na ovu stranicu.

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
