Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Read more
cs: Číst dál

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Core
cs: Jádro

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Add a new comment to this page.
cs: Přidat komentář k této stránce.

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
cs: Pro psaní komentářů se <a href="@login">přihlaste</a> nebo <a href="@register">zaregistrujte</a>.

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
cs: Pro psaní komentářů se <a href="@login">přihlaste</a>.

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
