Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Core
el: Πυρήνας

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Add a new comment to this page.
el: Προσθήκη ενός νέου σχολίου σε αυτή τη σελίδα.

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
el: <a href="@login">Εισέλθετε στο σύστημα</a> ή <a href="@register">εγγραφείτε</a> για να υποβάλετε σχόλια

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
el: <a href="@login">Συνδεθείτε</a> για να υποβάλετε σχόλια

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
