Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Import
fi: Tuo

en: Core
fi: Ydin

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Add a new comment to this page.
fi: Lisää tälle sivulle uusi kommentti.

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
fi: <a href="@login">Kirjaudu</a> tai <a href="@register">rekisteröidy</a> kommentoidaksesi

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
fi: <a href="@login">Kirjaudu sisään</a> lähettääksesi kommentteja

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
