Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Read more
he: קראו עוד

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Import
he: יבוא

en: Core
he: ליבה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Add a new comment to this page.
he: הוספת תגובה חדשה לעמוד זה.

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
he: <a href="@login">התחבר</a> או <a href="@register">הירשם</a> בכדי להגיב

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
he: <a href="@login">התחבר</a> בכדי להגיב

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון
