Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)
