Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Import
ja: インポート

en: Core
ja: コア

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Add a new comment to this page.
ja: このページにコメントを追加

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: (active tab)
ja: (アクティブなタブ)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
ja: コメントを投稿するには<a href="@login">ログイン</a>または<a href="@register">ユーザー登録</a>を行ってください

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
ja: コメントを投稿するには<a href="@login">ログイン</a>してください

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ
