Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Read more
jv: Candhaké

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Import
jv: Ngimpor

en: Core
jv: Inti

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Add a new comment to this page.
jv: Tambah komèntar anyar nang kaca iki.

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
jv: <a href="@login">Login</a> utawa <a href="@register">Ndaftar</a> kanggo komèntar

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
jv: <a href="@login">Login</a> kanggo komèntar
