Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Add a new comment to this page.
my: ဤစာမျက်နှာတွင် မှတ်ချက်အသစ် ရေးမည်။

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
my: မှတ်ချက်ရေးရန်အတွက် <a href="@login">Login ၀င်ပါ</a> သို့မဟုတ် <a href="@register">အသင်း၀င်ပါ။</a>
