Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Core
ro: Nucleu

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Add a new comment to this page.
ro: Adaugă un comentariu la această pagină.

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: (active tab)
ro: (tab activ)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
ro: <a href="@login">Autentificare</a> sau <a href="@register">înregistrare</a> pentru a posta comentarii

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
ro: <a href="@login">Autentificare</a> pentru a posta comentarii

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: First page
ro: Prima pagină
