Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Import
vi: Nhập vào

en: Core
vi: Nhân

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Add a new comment to this page.
vi: Viết bài bình luận về nội dung này.

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: (active tab)
vi: (tab hoạt động)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
vi: <a href="@login">Đăng nhập</a> hoặc <a href="@register">Đăng kí</a> để bình luận

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
vi: <a href="@login">Đăng nhập</a> để bình luận

en: Previous page
vi: Trang trước
