Style Entity (2.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Type of item to reference
am: ማጣቀስ የተፈለገው ዓይነት

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት
