Style Entity (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Type of item to reference
mr: संदर्भास द्यावयाच्या आयटमचा प्रकार

en: Reference method
mr: संदर्भाची पद्धत
