Style Entity (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Reference
fa: ارجاع

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Styles
fa: استایل ها

en: Display the label of the referenced entities.
fa: نمایش عنوان عناصر ارجاع‌یافته.

en: Type of item to reference
fa: نوع عنصر برای مرجع شدن

en: Reference method
fa: روش ارجاع
