Style Entity (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања
