Style Entity (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Change handler
ta: மாற்றம் கையாளுதல்

en: The referenced entity
ta: மேற்கோள் உருப்படி

en: Reference method
ta: குறிப்பு முறை
