Style Entity (2.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Reference
fa: ارجاع

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Styles
fa: استایل ها
