Style Entity (2.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Reference
az: Istinad

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Styles
az: Üslublar

en: An entity field containing an entity reference.
az: Entiti istinadını ehtiva edən obyekt sahəsi.
