Style Entity (2.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ
