Style Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Other
be: Іншыя

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: @label ID
be: Ідэнтыфікатар @label
