Style Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Other
oc: Autre

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Uses
oc: Usatges

en: Styles
oc: Estils
