Style Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: ID
ps: پېژند

en: Other
ps: نور

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Styles
ps: ډولونه

en: @label ID
ps: @label پېژند
