Style Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Other
sk: Ostatné

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Reference
sk: Referencia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Uses
sk: Používa

en: Styles
sk: Štýly

en: The referenced entity
sk: Odkazovaná entita

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
