Style Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: Other
ug: باشقا

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Styles
ug: شەكلى
