Style Entity (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Type of item to reference
hy: Հղման առարկայի տեսակը
