Style Entity (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Other
th: อื่นๆ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Uses
th: ใช้

en: Styles
th: ลักษณะ

en: The referenced entity
th: ที่อ้างถึงเอนทิตี
