Style Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Other
gl: Outro

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Reference
gl: Referencia

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Uses
gl: Usos

en: Styles
gl: Estilos

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar

en: Reference method
gl: Método de referencia
