Style Entity (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Other
gu: અન્ય

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
