Style Entity (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Type of item to reference
ur: آئٹم کی قسم جس کا حوالہ دیا

en: Reference method
ur: ریفرنس کا طریقہ
