Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Submit
cs: Odeslat

en: Email address
cs: E-mail

en: Password
cs: Heslo

en: Link
cs: Odkaz

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: Navigation
cs: Navigace

en: Tabs
cs: Záložky

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Theme name
cs: Název tématu vzhledu
