Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Link
mr: दुवा

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Colors
mr: रंग

en: Navigation
mr: आवागमन
