Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Submit
ar: إضافة

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Link
ar: رابط

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Theme
ar: حلة

en: Warning
ar: تحذير

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Info
ar: معلومات

en: Tabs
ar: علامات التبويب
